Jeśli nie mogę spłacić chwilówek

Podobnych sytuacji jak moja jest pewnie sporo – wpadłem w wir chwilówek i na dzień dzisiejszy mam kilka nie spłaconych pożyczek a do tego jeszcze dodatkowe opłaty za upomnienia o spłacie. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji jak moja? Łącznie chwilówek do spłaty jest za około 4000 zł, kredytu w banku nie uzyskam bo już pytałem w kilku bankach i decyzja była negatywna.

Jedyne rozsądne rozwiązanie to oczywiście spłacenie wszystkich tych chwilówek, jednak aby to zrobić potrzebna będzie nam gotówka. Jeśli na pomoc banku nie mamy co liczyć, pozostaje nam szukać pomocy wśród firm udzielających pozabankowo pożyczek długoterminowych. Tylko taka pożyczka pozwoli na spłacić wszystkie zaciągnięte chwilówki i zamienić je wszystkie na jedną pożyczkę z ratami miesięcznymi.

Pierwsze kroki stawialibyśmy w Providencie ponieważ od kilku miesięcy firma ta oferuje pożyczki konsolidacyjne, które zostały specjalnie przygotowane z myślą o osobach mających problemy ze spłatą chwilówek. W ramach oferty możemy uzyskać nawet do 8000 zł z maksymalnym okresem spłaty 60 tygodni. Pożyczki konsolidacyjne w Providencie udzielane są wyłącznie w opcji tygodniowej a więc ratę będziemy musieli spłacać raz w tygodniu. Będziemy mieli za to długi okres spłaty dzięki któremu rozbijemy sobie te wszystkie koszta na dłuższy okres spłaty.

Pożyczka konsolidacyjna w Providencie będzie dla nas jednym z najtańszych rozwiązań, bynajmniej jeśli wziąć pod uwagę oferty firm pozabankowych i pod warunkiem że podpiszemy umowę na pożyczkę w opcji Przelew a nie w opcji Domowej.

Pozostałe firmy w których możemy uzyskać pożyczki z długim okresem spłaty a które umożliwią nam spłacenie naszych zaległych zobowiązań to choćby internetowe Hapi Pożyczki, Zaimo czy Incredit. Wszystkie z tych firm udzielają pożyczek całkowicie internetowe a więc możemy je uzyskać bardzo szybko, najczęściej jeszcze tego samego dnia co złożymy wniosek. Będą to jednak pożyczki droższe w spłacie niż wspomniana wcześniej oferta firmy Provident. W każdej jednej firmie możemy jednak z dokładnym kosztem pożyczki zapoznać się jeszcze przed podpisaniem umowy o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *