Archiwum kategorii: Pożyczka prywatnie

Gdzie po pożyczkę pozabankową dla rolników?

Prowadzę gospodarstwo rolne które stanowi moje jedyne źródło dochodu i w związku z tym mam pytanie możliwości uzyskania pożyczki z szybką spłatą. Szukam nie dużej pożyczki pozabankowej dostępnej również dla rolników – kwota jaka mnie interesuje to 5000 zł a całą kwotę wraz z odsetkami i prowizją jestem w stanie spłacić w ciągu 3 najbliższych miesięcy.

Pożyczki dla rolników są udzielana na bardzo zbliżonych zasadach jak na pożyczki dla przedsiębiorców. Szczegółowe warunki uzyskania takiej pożyczki pozabankowej są jednak uzależnione od konkretnej firmy w której złożymy dany wniosek.

Jeśli nie chcemy narazić się na duże koszta związane z taką pożyczką, naszym zdaniem powinniśmy się zainteresować propozycją Providenta lub firmy Motopożyczka. Pierwsza z nich da nam możliwość zaciągnięcia kwoty w wysokości 5000 zł ale zaproponuje minimalny okres spłaty 12 miesięcy. Być może jednak w bezpośredniej rozmowie z konsultantem uda nam się wynegocjować nieco krótszy okres spłaty. Pożyczki zaciągane w opcji przelew posiadają dosyć przystępne koszty jak na pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty.

W przypadku oferty Motopożyczka mamy możliwość uzyskania pozabankowo 5000 zł oraz wyboru krótkiego okresu spłaty. Firma też nie będzie wymagać od naszych dodatkowych zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach ani nie będzie sprawdzać naszej historii kredytowej w BIK. Będzie za to jednak wymagać zabezpieczenia w postaci samochodu który stanowi naszą własność. Wartość takiego samochodu musi być również wyższa od pożyczanej kwoty o przynajmniej 40%.

Koszt pożyczki w Motopożyczce nie będzie kolosalnie wysoki jeśli skorzystamy z krótkiego okresu spłaty. W przypadku zainteresowania pożyczką w wysokości 5000 zł z okresem spłaty 3 miesięcy, rata miesięczna wyniesie nas niecałe 2000 zł a więc łącznie do spłaty będziemy mieli około 6000 zł.

Pozostałe firmy które umożliwiają uzyskanie pozabankowych pożyczek dla rolników to choćby internetowe pożyczki Zaimo czy Profi Credit. W przypadku pierwszej z firm dużym atutem będzie szybkość uzyskania pożyczki ponieważ wszystkie potrzebne formalności załatwimy przez internet. W przypadku szybkiej spłaty pożyczki (firma również oferuje możliwość rozłożenia spłat pożyczki na 3 miesięczne raty) koszta również nie powinny być aż tak wysokie. Firma Profi Credit choć również oferuje specjalne pożyczki biznesowe przeznaczone dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz działalność rolniczą to raczej specjalizuje się w udzielaniu pożyczek z dłuższym okresem spłaty o 18 do 30 miesięcy.

Pożyczka 3000 zł na oświadczenie

Proszę podać mi na jakich warunkach mogę otrzymać pożyczkę pozabankową w kwocie 3000zł na okres 12 miesięcy na oświadczenie a więc bez przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu czy dochodach. Czy jest szansa na uzyskanie takiej pożyczki z przynajmniej zbliżonym oprocentowaniem do tych bankowych?

Odpowiadając od razu na ostatnie pytanie – niestety ale wśród pożyczek pozabankowych nie mamy większych szans na uzyskanie pożyczki z podobnym oprocentowaniem jak kredyty bankowe. Taką możliwość mamy za to w przypadku pożyczek społecznościowych udzielanych przez osoby prywatne za pomocą specjalistycznych serwisów takich jak choćby Kokos. Tyle że w tym wypadku choć złożymy naszą ofertę bez przeszkód i nikomu nie będziemy musieli pokazywać żadnych zaświadczeń z miejsca pracy to o tym czy dostaniemy w ogóle pożyczkę będą już decydowały poszczególne osoby, które postanowią pożyczyć nam pieniądze lub też nie. W przypadku pożyczek społecznościowych trzeba więc się uzbroić w takim wypadku w czas i cierpliwość a wtedy mamy szanse na uzyskanie na zbliżonych zasadach jak te bankowe.

W przypadku firm pozabankowych szukając najtańszej opcji pożyczki 3000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy powinniśmy udać się do Providenta tzn. nie bezpośrednio, wystarczy wysłać wniosek internetowy o pożyczkę. Jeśli uda nam się skorzystać z oferty Przelew to koszt pożyczki do spłaty nie będzie specjalnie wysoki, gorzej jeśli firma nie będzie chciała nam w ramach pożyczki na oświadczenie udostępnić tej opcji a zaproponuje opcję Domową ze spłatą pożyczki w domu, wtedy łączny koszt może być blisko dwa razy większy od tego co pożyczamy.

Pożyczkę na oświadczenie uzyskamy praktycznie w większości firm udzielających tego rodzaju pożyczek internetowo a więc Incredit, Zaimo, Zaplo czy Asa Kredyt. Koszty pożyczek są różne ale wszystkie z nich udzielają takich pożyczek z okresem spłaty 12 miesięcy. Jeśli zależy nam na czasie to dosyć szybko takie pożyczki realizuje Zaimo która w większości przypadków nie prosi o żadne zaświadczenia o zatrudnieniu. Zadowoli się więc głównie naszymi danym z dowodu, przelewem weryfikacyjnym (0,01 zł) z nasze konta bankowego oraz weryfikacją danych telefonicznie. Jeśli będziemy mieć dużo szczęścia przelew gotówki będzie na naszym koncie nawet w ciągu 15-30 minut od złożenia wniosku.

Czy osoba bezrobotna dostanie pożyczkę pozabankową?

Od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy ale do tej pory normalnie pracowałem przez kilkanaście lat, jednak w związku z upadłością zakładu pracy w którym pracowałem straciłem pracę. Obecnie próbuję sił w stworzeniu własnej firmy jednak czekam aż minie 6 miesięcy wtedy będę mógł się starać o dostanie bezzwrotnej pożyczki na otwarcie działalności gospodarczej. Póki co zostało mi jeszcze 2 miesiące a potrzebowałbym gotówki na zakup kilka materiałów dzięki którym już teraz działalność mogłaby ruszyć mocno do przodu. Domyślam się że w banku nie mam większych szans na kredyt ale można jakaś firma pozabankowa pozytywnie rozpatrzy mój wniosek o pożyczkę?

To prawda, wniosków do banków nie mamy w takiej sytuacji co wysyłać ponieważ ani tak zostaną odrzucone. W przypadku pożyczek pozabankowych mamy większe szanse na uzyskanie pożyczki tyle że koszt takiej pożyczki będzie znacznie wyższy niż w banku.

Pewną alternatywą w takiej sytuacji są pożyczki społecznościowe, takie które możemy uzyskać przez internet od prywatnych inwestorów, prywatnych osób które zdecydują się nam pożyczyć pieniądze na określony procent. Na łamach takiego serwisu dobrze będzie jeśli przedstawimy w ten sam sposób naszą obecną sytuację finansową jak również wskażemy kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Jest szansa że w ten sposób uda nam się uzyskać potrzebną kwotę o ile oczywiście mówimy tu o pożyczce nie większej niż kilka tysięcy złotych. Co ważne, oprocentowanie takiej pożyczki nie będzie duże i zbliżone do pożyczek bankowych więc byłaby to dla nas najlepsza opcja pożyczenia gotówki.

Jeśli nie przejdą pożyczki społecznościowe pozostają nam jeszcze pożyczki pozabankowe tyle że jak pisaliśmy na początku koszt takiej pożyczki będzie wysoki ponadto nie wszystkie z tych firm udzielają pożyczek osobom bezrobotnym. Najbardziej powinniśmy zainteresować się ofertą Providenta ponieważ oferta Przelew będzie ofertą najbardziej korzystną spośród tego typu ofert.

Jeśli w Providencie nasz wniosek zostanie negatywnie rozpatrzony to mamy jeszcze do dyspozycji te pożyczki które udzielane są internetowo takie jak choćby Zaimo, Takto Finanse czy Zaplo. Tego rodzaju pożyczki możemy otrzymać najszybciej ponieważ najczęściej w ciągu kilku godzin czy nawet kilkudziesięciu minut od złożenia wniosku przez internet, jednak koszt tych pożyczek do tanich nie należy.

Kredyty a zarobki uzyskiwane zagranicą

Zastanawiam się jak temat uzyskania kredytu wygląda w przypadku osób pracujących zagranicą? W moim przypadku jest to umowa zlecenie – czy normalnie mogę w takim wypadku uzyskać kredyt w banku czy pozostaje mi szukać ofert wśród firm pozabankowych? Kwota którą byłbym zainteresowany to 15 tyś zł na okres 12 miesięcy.

Należy zacząć od tego że banki nie chętnie udzielają kredytów osobom zatrudnionym poza granicami naszego kraju. Szanse na kredyt mamy w przypadku gdy jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, jednak w przypadku kiedy pracujemy na podstawie umowy – zlecenia czy umowy o dzieło to szanse na uzyskanie kredytu bankowego są praktycznie znikome.

W przypadku osób pracujących zagranicą zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie jedyne szanse na uzyskanie pożyczki mamy jeszcze u firm pozabankowych czy w ramach pożyczek społecznościowych. I właśnie najsensowniejszym naszym zdaniem rozwiązaniem byłoby rozejrzenie się za tego rodzajem pożyczkami ponieważ nie narażą nas one na duże koszty jak w przypadku tych pozabankowych.

Pożyczek społecznościowych czyli takich które udzielane są przez osoby prywatne (zwanych też inwestorami) możemy szukać w takich serwisach jak choćby Kokos czy Lendico. W ramach tych serwisów gromadzą się osoby które posiadają swój kapitał i mogą go zainwestować w postaci udzielonej pożyczki osobom jej potrzebującym, na wcześniej uzgodniony procent.

Co my powinniśmy zrobić? Do nas będzie należało by zarejestrować się w takim serwisie, przeprowadzić weryfikacje danych (najczęściej w postaci drobnego przelewu np. 1 zł wykonanego z naszego konta bankowego) a następnie przygotować za pomocą specjalnego formularza aukcję w ramach której określamy kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani, okres spłaty i wysokość oprocentowania. I tu należy dodać że to oprocentowanie nie musi być wcale wysokie. Najczęściej jest to nie więcej jak 14-15% co daje zbliżony procent jak w bankach. Możemy też wspomnieć o tym że pracujemy zagranicą i nie mamy możliwością zaciągnięcia kredytu w banku.

Kłopot z uzyskaniem pierwszego kredytu z banku

Wiem że w mojej sytuacji może być problem z uzyskaniem kredytu w banku ponieważ mam dopiero 18 lat, jednak posiadam już umowę na czas nie określony z wynagrodzeniem w wysokości najniższej krajowej. Czy w takiej opcji jest szansa na uzyskanie gdzieś kredytu, jeśli nie gdzie mógłbym uzyskać pożyczkę na 2400 zł?

W przypadku młodych osób w wieku 18 czy 19 lat banki nie chętnie udzielają kredytów. Główny powód to wiek oraz brak historii kredytowej – dla banku jesteśmy w takiej sytuacji osobą bez historii a więc uzyskanie kredytu może być dla nas nie lada wyzwaniem. Są jednak banki które posiadają w swojej ofercie specjalne oferty skierowane do młodych osób które są zainteresowane pozyskaniem dodatkowej gotówki. Takie oferty znajdziemy w ofercie Getin Banku – pożyczki od 18 lat czy w Kasie Stefczyka – pożyczki dla osób młodych nie posiadających jeszcze historii kredytowej.

Warto jeszcze dodać że jeżeli planujemy zakup jakiegoś sprzętu a więc czy to komputera, telewizora czy sprzętu audio to lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie takiego sprzętu na raty. Z takiej oferty powinniśmy skorzystać bez większych przeszkód ponieważ system ratalny łatwiej będzie nam uzyskać od tradycyjnego kredytu gotówkowego.

Jeśli nie uda nam się uzyskać potrzebnej gotówki drogą bankową to kolejną opcją z którą warto się zapoznać są pożyczki społecznościowe które oferują takie serwisy jak Kokos czy Lendico. Taką pożyczkę również będzie nam łatwiej uzyskać tym bardziej jeśli przedstawimy naszą aktualną sytuację otwarcie a więc opiszemy w jakim jesteśmy wieku oraz poinformujemy że posiadamy stałe zatrudnienie. Minusem w tym wypadku może okazać się czas ponieważ czas oczekiwania na potrzebną nam gotówkę może wydłużyć się do kilku jak nie nawet kilkunastu dni.

Jeszcze inną opcją mogą być w takiej sytuacji pożyczki pozabankowe jednak.. Po pierwsze firmy udzielające takich pożyczek również patrzą na wiek i w zasadzie jedynie w takich firmach jak Provident czy Zaimo mamy szanse na uzyskanie pożyczki tą drogą ponieważ firmy te udzielają pożyczek osobom już od 18 roku życia. Czego jednak nie można pominąć wspominając o pożyczkach pozabankowych – pożyczenie pieniędzy tą drogą będzie dla nas znacznie bardziej kosztowne w porównaniu zarówno do kredytów bankowych jak i pożyczek społecznościowych. Jedynie czas będzie przemawiał za tymi pożyczkami ponieważ możemy mieć je w przeciągu jednej doby a w przypadku Zaimo nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku.

Pożyczka 4000 zł na spłatę zaległości za czynsz

Potrzebuje szybkiej pożyczki pozabankowej w wysokości 4000 zł na spłatę zaległości za czynsz mieszkania w którym mieszkam. W związku z trudną sytuacją finansową nie mam większych szans na kredyt w banku. Pożyczkę potrzebowałbym na okres 12 miesięcy lub trochę dłużej jeśli byłaby możliwość.

Jeśli zalegamy z czynszem to takie zaległości możemy rozłożyć na raty, składając uprzednio stosowny wniosek z prośbą do spółdzielni do której przynależy mieszkanie. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości postaramy się znaleźć w miarę najkorzystniejszą opcję pożyczenia takiej kwoty.

Zanim zdecydujemy się pożyczyć pozabankowo możemy spróbować zapoznać się z propozycją pożyczek społecznościowych jako że będą one dla nas tańsze w spłacie niż typowa pożyczka pozabankowa. Minusem jest jednak to że na potrzebną kwotę możemy poczekać nieco dłużej niż na normalną pożyczkę. Przykładowo korzystając z takich serwisów jak Lendico czy Kokos musimy wpierw zarejestrować się w wybranym serwisie, następnie przygotować aukcje z opisem na temat potrzebnej pożyczki a następnie czekać aż zbierze się odpowiednia ilość chętnych zainteresowanych udzieleniem nam gotówki. Może to nastąpić w ciągu 1-2 dni a może też trwać nawet do kilkunastu dni.. dużo zależne jest od wysokości oprocentowania pożyczki które zaoferujemy jak również poziomu zaufania jakim obdarzą nas „inwestorzy”.

Jeśli nie uda nam się pożyczyć społecznościowo bądź też nie możemy tak długo czekać na pożyczkę to wtedy pozostaje nam poszukać pożyczek pozabankowych. Najtańsze oferty pożyczek znajdziemy w firmach Provident oraz Takto Finanse, z zaznaczeniem że u Providenta rata pożyczki będzie w ratach tygodniowych i może być nieco tańsza niż u Takto jeśli weźmiemy ją w opcji Przelew. Okres spłaty pożyczki w Takto może wynieść 12 miesięcy lub też więcej (do 24 miesięcy), natomiast w Providencie 60 tygodni co w zaokrągleniu daje nam około 14 miesięcy. Jeszcze jedną ciekawą opcją jest nowa oferta Vanquis Banku a konkretnie pożyczki odnawialnej która cechuje się dosyć elastyczną spłatą pożyczki, której wysokość rat sami możemy sobie dopasować do danego miesiąca.

W obu firmach na pożyczkę musimy czekać przynajmniej kilka godzin a w najgorszym przypadku będziemy mieli ją na koncie dnia następnego. Jeśli zależy nam na szybszej gotówce, czyli takiej która trafiłaby na nasze konto w ciągu najbliższej godziny to pozostają nam firmy które specjalizują się w takich szybkich pożyczkach – są to Zaimo, Zaplo czy Incredit. W przypadku dwóch pierwszych pożyczka udzielana jest na maksymalnie 12 miesięcy, w przypadku Incredit termin spłaty może być dłuższy i wynosi do 24 miesięcy. Choć szybkość uzyskania pożyczek w obu firmach jest godna pochwały to koszty pożyczki już niestety nie ponieważ pożyczenie gotówki na okres 12 miesięcy może nas w tym wypadku kosztować nawet dwu krotność pożyczonej kwoty.

Pożyczka pozabankowa 2000 zł na 6 miesięcy

Byłbym zainteresowany uzyskaniem pożyczki pozabankowej na 2000 zł z okresem spłaty 6 miesięcy bez zabezpieczeń i bez zastawów. Mogę potwierdzić dochód, jednak nie mogę uzyskać kredytu bankowego z powodu opóźnień w spłacie poprzedniego kredytu o czym informacja trafiła do BIK. Opóźnienia w spłacie były spowodowane chwilową utratą poprzedniej pracy, obecna moja sytuacja pozwala już na zaciągnięcie pożyczki bez opóźnień w spłacie, posiada umowę na czas nie określony.

Jeśli obecnie możemy potwierdzić nasz dochód i mamy odpowiednią zdolność kredytową to dużo tańszą w spłacie pożyczkę od pozabankowej będziemy mogli uzyskać poprzez pożyczki społecznościowe. Niekiedy takie pożyczki okazują się nawet tańsze w spłacie od kredytów bankowych, jeśli uda nam się uzyskać dosyć przystępne oprocentowanie.

Jedną z propozycji pożyczek społecznościowych znajdziemy w ramach serwisu Lendico który umożliwia uzyskanie pożyczki od osób prywatnych tzw. inwestorów którzy po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydują się na pożyczenie nam pieniędzy.

Od czego zacząć by uzyskać w ten sposób pożyczkę? Najpierw będziemy musieli się zarejestrować w serwisie oraz dokonać przelewu opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 gr która ma na celu weryfikacje naszych danych. Po pełnej rejestracji będziemy mogli przygotować naszą ofertę w której wprowadzimy kwotę pożyczki która nas interesuje a więc 2000 zł i okres spłaty czyli 6 miesięcy. Będzie również potrzebne wprowadzenie wysokości oprocentowania które jesteśmy w stanie zaproponować (nie więcej niż 15% w skali roku). Gdy zbierze się odpowiednia ilość tzw. inwestorów chętnych udzielić nam pożyczki kwota pożyczki zostanie przelana na nasze konto a my będziemy zobowiązani do spłacania ustalonych rat.

Pożyczka społecznościowa jest dobrym rozwiązaniem ale też nie zawsze łatwa do uzyskania, tym bardziej jeśli bierzemy ją po raz pierwszy i nie jesteśmy tym samym jeszcze zaufana osobą okiem inwestorów. Może to się więc wiązać z oczekiwaniem na pożyczkę sięgającym kilka a nawet kilkanaście dni..

Dużo szybciej uzyskamy oczywiście pożyczkę pozabankową – taką kwotę z takim okresem spłaty uzyskamy w takich firmach jak Zaimo, Incredit czy Zaplo. We wszystkich tych firmach koszt pożyczki do małych niestety należeć nie będzie, jednak czas ich uzyskania może być ekspresowy i w zasadzie powinien zamknąć się w godzinie od złożenia wniosku o pożyczkę. Formalności ograniczone są w tym wypadku również do minimum i często nie jest wymagane nawet przedstawianie zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

Kredyt dla osoby zatrudnionej zagranicą

Już od kilku lat pracuję w Norwegii, jednak dosyć często goszczę w Polsce ponieważ tutaj mam rodzinę. Jedynym moim problemem jest to że nie mogę uzyskać tutaj kredytu ponieważ nie mogę przedstawić dochodów krajowych ponieważ takich najzwyczajniej nie posiadam. Czy istnieje jakaś możliwość dla osób zatrudnionych zagranicą na pożyczkę w Polsce? Zależy mi na większej kwocie rzędu 15-20 tyś zł.

Niestety w tym wypadku ani banki ani też firmy pozabankowe nie udzielą nam pożyczki ponieważ ich głównym wymogiem jest zarówno zameldowania jak i zatrudnienie na terenie Polski. Będąc osobą pracująca zagranicą możemy jednak spróbować pozyskać taką pożyczkę w serwisach udzielających pożyczek społecznościowych (czy jak kto woli prywatnych) jak choćby Kokos.

Zasada działania takich serwisów jest dosyć prosta ponieważ po stronie pożyczkodawców stoją prywatne osoby które po zapoznaniu się z naszą ofertą decydują się na pożyczenie nam pożyczki. Rejestrując się uprzednio w serwisie tworzymy tzw. aukcję pożyczkową w ramach której wprowadzamy kwotę pożyczki jaka jest nam potrzebna, okres jej spłaty oraz wysokość oprocentowania jakie jesteśmy w stanie zaoferować – im wyższe tym więcej osób zainteresuje się naszą ofertą. Dodatkowo możemy wprowadzić informację na temat celu pożyczki.

Osoby które już wcześniej pożyczały pożyczki w Kokosie i spłacimy je w terminie mają dużo większe szanse na uzyskanie pożyczki ponieważ są już osobami zaufanymi w przeciwieństwie do osób zaciągających taką pożyczkę po raz pierwszy. Jak to jednak mówią – kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Do rejestracji w serwisie będzie potrzebny nasz dowód osobisty a konkretnie jego skan który możemy wykonać aparatem jeśli nie mamy pod ręką skanera. Oprócz tego będzie też wymagane przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złotówki. Wszystkie potrzebne formalności wykonywane są za pośrednictwem internetu a więc równie dobrze możemy pożyczyć gotówkę poprzez Kokos będąc zagranicą.

Gdzie uzyskam kredyt z niską zdolnością kredytową?

Znajduje się w dosyć dziwnej sytuacji ponieważ przez ostatnie lata normalnie dostawałem kredyt w bankach. Teraz mam z tym jednak spory problem ponieważ już w drugim z kolei banku odmówili mi kredytu i w zasadzie nie podając przyczyny. Być może chodzi o to że posiadam jeszcze jeden kredyt w innym banku który nie jest jeszcze w pełni spłacony. Zaczynam się martwić ponieważ zamówiłem już komputer robiony na specjalne zamówienie z wybranych części (typowy dla gracza) i teraz się boję że nie będę mógł go odebrać. Jego koszt to 1800 zł i takiej pożyczki potrzebuję.

Bardzo możliwe że to właśnie kredyt w innym banku stoi na przeszkodzie w drodze do uzyskania kolejnego kredytu. A dzieje się tak najczęściej wtedy kiedy mamy dosyć niską zdolność kredytową a więc w skrócie mówiąc nasze zarobki nie są za duże a więc zarabiamy najniższą krajową bądź też nie wiele więcej. Bank w takim przypadku będzie obawiał się udzielenia nam kolejnego kredytu z obawy że nie będziemy w stanie spłacić dodatkowych rat kolejnego kredytu.

Zanim zdecydujemy się na inne oferty niż te bankowe warto mieć 100% pewność że drogą bankową nie uzyskamy kredytu. Oferty bankowe bądź co bądź są najniżej oprocentowane i najbardziej dla nas korzystne. Jeśli nie składaliśmy jeszcze wniosku w mBanku czy w Igotówce możemy spróbować złożyć wniosek w jednym z tych banków ponieważ oba realizują kredyty drogą internetową a więc bez konieczności wychodzenia z domu dowiemy się czy możemy otrzymać potrzebny kredyt czy też nie.

W przypadku słabej zdolności kredytowej możemy też spróbować swoich sił w serwisie pożyczek społecznościowych takich jak choćby Kokos. W tym przypadku będziemy jednak potrzebowali nieco cierpliwości ponieważ jako osoba zaciągająca pożyczkę po raz pierwszy będziemy potrzebowali nieco więcej czasu na pozyskanie inwestorów którzy zdecydują się nam pożyczyć pieniądze. Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki za pomocą serwisu jest rejestracja a następne przesłanie skanu dowodu i wpłata opłaty weryfikacyjnej. Potem już tworzymy swoją aukcję w której opisujemy na co potrzebujemy pożyczki, w jakiej kwocie i z jakim okresem spłaty.

Jeśli zarówno banki jak i pożyczki społecznościowe nie spełnią naszych oczekiwań możemy spróbować u firm udzielających pożyczek pozabankowych. Najtańszą opcję takiej pożyczki znajdziemy w Providencie w zależności od tego jeszcze jak szybko zamierzamy ja spłacić. W przypadku opcji Przelew raty pożyczki nie będą duże choć z drugiej strony na pewno wyższe od kredytów bankowych, więc na to musimy się niestety przygotować. Czas oczekiwania za to powinien być dosyć krótki i już następnego dnia powinniśmy mieć potrzebną nam gotówkę na koncie.

Pożyczka prywatna drogą internetową

Stoję przed trudnym wyborem ponieważ nie mogę uzyskać kredytu w banku a nie chcę zaciągać pożyczki pozabankowej ponieważ ma dosyć wysokie oprocentowanie które nie jest przeze mnie do zaakceptowania. Czy istnieją jakieś inne sposoby na pozyskanie gotówki wykorzystując do tego celu choćby internet, mając na myśli tylko te sprawdzone i bezpieczne metody pożyczania.

Poza kredytami w banku i pożyczkami oferowanymi przez firmy pozabankowe mamy jeszcze coś takiego jak pożyczki społecznościowe czy jak kto woli pożyczki prywatne udzielane przez internet. Na czym to polega? Czytaj dalej