Pożyczki 500 zł bez sprawdzania baz

Potrzebuję pożyczki 400-500 zł na okres 2 miesięcy bez sprawdzania baz. Mogę nawet udokumentować dochód lub przesłać historię konta z ostatnich miesięcy, posiadam stałe zatrudnienie. Interesują mnie oferty bez sprawdzania baz ze względu na negatywny BIK oraz wpisy w rejestrach dłużników.

Uzyskanie pożyczki pozabankowej może być w tym wypadku dosyć dużym problemem. O ile firmy pozabankowe przymykają oko na historię kredytową BIK lub nawet jej nie sprawdzają to ich głównym wyznacznikiem są rejestry dłużników takie jak KRD, Erif czy BIG Infomonitor.

Oczywiście udzielenie pożyczki w takim wypadku zależne jest od konkretnej sytuacji oraz od firmy w której składamy wniosek o pożyczkę. W niektórych firmach wniosek z marszu zostanie odrzucony a jest cień szansy że inne firmy podejdą bardziej szczegółowo do sprawy i dokładnie zapoznają się z naszą sytuacją finansową. Może być przecież tak że negatywny BIK powstał przez jakieś drobne opóźnienia a wpis w KRD pojawił się przez jakąś drobnostkę jak jazda tramwajem czy autobusem bez biletu.

Światełkiem w tunelu w tym przypadku jest posiadanie stałych dochodów które możemy udokumentować i przedstawić firmie w której staramy się o pożyczkę. Dzięki temu nasze szanse na uzyskanie pożyczki w niektórych instytucjach mogą wzrosnąć, tym bardziej że część firm udzielających pożyczek pozabankowych nie tylko kieruje się historią na nasz temat w bazach ale również aktualną sytuacją finansową oraz danymi dostępnymi w innych źródłach jak choćby w internecie.

2 myśli nt. „Pożyczki 500 zł bez sprawdzania baz

  1. Katarzyna

    Wiele osób jest przeciwnych wszelkim pożyczkom i kredytom, ale trzeba przecież pamiętać, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji, która wymaga interwencji ze strony jakiejś instytucji finansowej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *