Od 1 października ruszyła promocja programu Rzetelna Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.

Chcesz budzić zaufanie klienta?  Zdobądź świadectwo swojej wiarygodności! Stworzyliśmy program, który pozwala każdej firmie 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, udowodnić funkcjonowanie wg etycznych zasad prowadzenia biznesu.

Program Rzetelna Firma to atut Twojej Firmy oraz gwarant dobrej współpracy. Sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo postrzegane będzie jako wiarygodne, przejrzyste i godne zaufania.

Pozwól przekonać się innym, że jesteś rzetelnym kontrahentem.

Dołącz do wielu przedsiębiorstw, które budując swój pozytywny wizerunek, opierają się na Programie Rzetelna Firma. Tylko do końca sierpnia 2009 roku w Programie było zrzeszonych ponad 36 000 członków, mogących posługiwać się Certyfikatem Rzetelności.

Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Rzetelna Firma? Zamów bezpłatną rozmowę z konsultantem teraz.

 

 

Główne założenia:

  • Program Rzetelna Firma promuje rzetelność płatniczą, oraz kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstw zrzeszonych w programie.
  • Każdy uczestnik Programu, otrzymuje tytuł „Rzetelna Firma”, który z powodzeniem wykorzystuje do promowania własnej działalności.
  • Certyfikat Rzetelności dostępny on-line potwierdza rzetelność i transparentność każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w Programie. Certyfikat jest wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów.
  • Wizytówka Rzetelnej Firmy to powód do dumy. Uczestnicy programu zamieszczają prowadzący do niej link w stopce poczty firmowej oraz banner na swojej stronie www

 

 

 

 

Partnerami internetowymi serwisu Odzyskamy.eu jest: PomorskieFirmy.pl oraz blog finansowy Banki24 finanse i pieniądze